Pay (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (30 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Node
ne: नोड

en: Active
ne: सक्रिय

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: active
ne: सक्रिय

en: Details
ne: विस्तृत

en: menu
ne: आज्ञावली

en: Activity
ne: गतिविधि

en: Permissions
ne: अनुमति

en: disable
ne: असक्ष् गर्नुहोस्
