Pay (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (39 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: user
fa: کاربر

en: delete
fa: حذف

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Value
fa: مقدار

en: Type
fa: نوع

en: disabled
fa: غیرفعال

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Date
fa: تاریخ

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Link
fa: واصلی

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: تدوین

en: Save
fa: ذخیره

en: Form ID
fa: هویت ورقه

en: User
fa: کاربر

en: Node
fa: محتوا

en: Active
fa: فعال

en: Comment
fa: نظر

en: Published
fa: منتشر شده

en: Count
fa: شمارش

en: active
fa: فعال

en: Details
fa: جزئیات

en: State
fa: وضعیت

en: Owner
fa: مالک

en: First name
fa: نام

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: menu
fa: قائم

en: Activity
fa: فعالیت

en: Node settings
fa: تنظیمات گره

en: Permissions
fa: مجوزها

en: Text to display
fa: متن قابل نمایش

en: Min
fa: حداقل

en: And max
fa: و حداکثر

en: And
fa: و
