Pay (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (73 entries)

en: Title
sk: Názov

en: user
sk: používateľ

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Transaction ID
sk: ID transakcie

en: Transaction date
sk: Dátum transakcie

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: disabled
sk: vypnuté

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Currency
sk: Mena

en: Date
sk: Dátum

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Link
sk: Odkaz

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Form ID
sk: ID formulára

en: Notes
sk: Poznámky

en: Total
sk: Celkom

en: User
sk: Používateľ

en: Node
sk: Uzol

en: Active
sk: Aktívny

en: Comment
sk: Komentár

en: Published
sk: Zverejnené

en: Count
sk: Počet

en: Success
sk: Úspech

en: active
sk: aktívny

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Amount
sk: Množstvo

en: State
sk: Stav

en: Owner
sk: Vlastník

en: Payment
sk: Platba

en: payment
sk: platba

en: Payment settings
sk: Nastavenie platby

en: Method
sk: Metóda

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Handler
sk: Manažér

en: Pending
sk: Čakajúce

en: Switch
sk: Prepnúť

en: Activity
sk: Aktivita

en: Node settings
sk: Nastavenia uzla

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Transaction
sk: Transakcia

en: Billing address
sk: Fakturačná adresa

en: Balance
sk: Zostatok

en: Failed
sk: Neúspešné

en: Discover
sk: Objaviť

en: Refund
sk: Vrátiť

en: Teaser display
sk: Zobrazenie v upútavke

en: !name field is required.
sk: Pole !name je povinné.

en: disable
sk: vypnúť

en: Complete
sk: Dokončiť

en: Everyone
sk: Každý

en: Canceled
sk: Zrušená

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: Total paid
sk: Zaplatené celkom

en: Card type
sk: Typ karty

en: Card number
sk: Číslo karty

en: Please select
sk: Prosím vyberte si

en: Test mode
sk: Testovací režim

en: View link
sk: Ukázať link

en: Payment information
sk: Platobné informácie

en: Min
sk: Minimálne

en: And max
sk: A maximálne

en: And
sk: A

en: Full node display
sk: Zobrazenie v plnom rozsahu

en: Payment type
sk: Typ platby
