Pay (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (25 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: user
sr: корисник

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Disable
sr: Искључи

en: Date
sr: Датум

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Form ID
sr: ID форме

en: Total
sr: Укупно

en: User
sr: Корисник

en: Comment
sr: Коментар

en: active
sr: активан

en: State
sr: Статус

en: !name field is required.
sr: Морате да попуните поље !name.

en: Complete
sr: Успешно завршена поруџбина

en: Payment information
sr: Информације за плаћање
