Pay (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (71 entries)

en: Title
sv: Titel

en: user
sv: användare

en: delete
sv: radera

en: E-mail
sv: E-post

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Transaction ID
sv: Transaktions-ID

en: Transaction date
sv: Datum för transaktion

en: Value
sv: Värde

en: Type
sv: Typ

en: disabled
sv: ej aktiverad

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Currency
sv: Valuta

en: Date
sv: Datum

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Link
sv: Länk

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Save
sv: Spara

en: Form ID
sv: ID för formulär

en: Notes
sv: Anteckningar

en: Total
sv: Totalt

en: User
sv: Användare

en: Node
sv: Nod

en: Active
sv: Aktiv

en: Comment
sv: Kommentar

en: Published
sv: Publicerad

en: Count
sv: Antal

en: active
sv: aktiv

en: Details
sv: Detaljer

en: Amount
sv: Belopp

en: State
sv: Läge

en: Owner
sv: Ägare

en: Payment
sv: Betalning

en: Payment settings
sv: Betalningsinställningar

en: Method
sv: Metod

en: First name
sv: Förnamn

en: Last name
sv: Efternamn

en: Handler
sv: Hanterare

en: Pending
sv: Väntar på

en: Switch
sv: Byt

en: menu
sv: meny

en: Activity
sv: Aktivitet

en: Node settings
sv: Inställningar för noder

en: Permissions
sv: Behörigheter

en: Billing address
sv: Faktureringsadress

en: Balance
sv: Saldo

en: Failed
sv: Misslyckades

en: Refund
sv: Återbetalning

en: Teaser display
sv: Visning för ingress

en: !name field is required.
sv: Fältet !name är obligatoriskt.

en: disable
sv: inaktivera

en: Complete
sv: Slutförd

en: Canceled
sv: Avbruten

en: Text to display
sv: Text att visa

en: Card type
sv: Korttyp

en: Card number
sv: Kortnummer

en: Please select
sv: Vänligen välj

en: Diner's Club
sv: Diners Club

en: Link to form
sv: Länka till formulär

en: Test mode
sv: Testläge

en: View link
sv: Länk för visning

en: Node creation
sv: Nod skapad

en: Payment information
sv: Betalningsinformation

en: Min
sv: minsta

en: And max
sv: och maximalt

en: And
sv: och

en: Full node display
sv: Full visning av nod

en: Authorize
sv: Godkänna
