Pay with a tweet (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Operations
af: Aksies

en: Author
af: Outeur

en: Confirm
af: Bevestig

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Download
af: Laai af

en: Edit
af: Wysig

en: Message
af: Boodskap

en: Image
af: Beeld

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Authoring information
af: Outeursinligting

en: Authored on
af: Geskep op

en: Leave blank for %anonymous.
af: Los leeg vir %anonymous.

en: block
af: blok
