Pay with a tweet (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Author
ar: المؤلف

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Download
ar: تحميل

en: Edit
ar: تحرير

en: Message
ar: الرسالة

en: Image
ar: الصورة

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Manage
ar: تسيير

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Button
ar: زر

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Authoring information
ar: معلومات التاليف

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Leave blank for %anonymous.
ar: دعها فارغة ل%anonymous.

en: block
ar: صندوق

en: The comment will be unpublished if it contains any of the phrases above. Use a case-sensitive, comma-separated list of phrases. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc."
ar: سيتم إلغاء نشر التعليق إذا كان يحتوي على أي من العبارات أعلاه. استخدم قائمة من العبارات المفصولة بفواصل. مثلا: مضحك، مبارة، "شركة"

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
ar: تنسيق: تنسيق التاريخ هو YYYY-MM-DD و %timezone يمثل المنطقة الزمنية من UTC. اتركه فارغاً لاستخدام تاريخ إرسال الاستمارة.
