Pay with a tweet (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (16 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Author
bn: লেখক

en: Confirm
bn: নিশ্চিত করুন

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Message
bn: বার্তা

en: Image
bn: ছবি

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে

en: Leave blank for %anonymous.
bn: %anonymous হলে খালি রাখুন
