Pay with a tweet (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (23 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: delete
bo: བསུབ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Confirm
bo: གཏན་ཁེལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Image
bo: པར་རིས

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Manage
bo: དོ་དམ།

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Authoring information
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་སྐོར

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Leave blank for %anonymous.
bo: %anonymous་ལ་སྟོང་པ་བསྐྱུར་དགོས

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: The comment will be unpublished if it contains any of the phrases above. Use a case-sensitive, comma-separated list of phrases. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc."
bo: དཔྱད་གཏམ་གྱི་ནང་དུ་གོང་གི་ཚིག་དུམ་གང་རུང་ཞིག་ཡོད་ཚེ་དཔྱད་གཏམ་དེ་ཁྱབ་སྤེལ་མི་བྱེད་པ། དབྱིན་ཡིག་ཡི་གེའི་ཆེ་ཆུང་དབྱེ་ཡོད་པ་དང་དབྱིན་ཡིག་གི་རྟགས་,་སྤྱད་ནས་ཚིག་དུམ་བར་གྱི་མཚམས་བཅད་དགོས། དཔེར་ན funny, bungee jumping, "Company, Inc."ལྟ་བུའོ།།

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
bo: རྣམ་བཞག་ལ་%time། ཟླ་ཚེས་ཀྱི་རྣམ་བཞག་ནི་YYYY-MM-DD དང་། %timezone་ནི་UTC་ལ་གཞི་འཛིན་པའི་མཛམ་གླིང་གི་དུས་ཚོད་ཁུལ་ཡིན། སྟོང་བར་བསྐྱུར་ན་ཡར་སྤྲོད་པའི་དུས་ཚོད་དེར་འཇོག་རྒྱུ་ཡིན།
