Pay with a tweet (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Author
ca: Autor

en: Confirm
ca: Confirma

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Download
ca: Baixa

en: Edit
ca: Edita

en: Message
ca: Missatge

en: Image
ca: Imatge

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: Manage
ca: Gestiona

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Button
ca: Botó

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Authoring information
ca: Informació de l'autoria

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Leave blank for %anonymous.
ca: Deixeu-ho en blanc per %anonymous.

en: block
ca: bloc

en: Config
ca: Configuració

en: The comment will be unpublished if it contains any of the phrases above. Use a case-sensitive, comma-separated list of phrases. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc."
ca: El comentari es retirarà si conté qualsevol de les frases citades. Utilitzeu una llista de frases sensibles a majúscules, separada per comes. Exemple: divertit, salt de caiguda lliure, "Company, Inc.".

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
ca: Format: %time. El format de data és YYYY-MM-DD i %timezone és el desplaçament respecte l'UTC del fus horari. Deixeu-ho en blanc per utilitzar la data d'enviament del formulari.
