Pay with a tweet (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: delete
cs: smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Author
cs: Autor

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Download
cs: Stáhnout

en: Edit
cs: Upravit

en: Message
cs: Zpráva

en: Image
cs: Obrázek

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Manage
cs: Správa

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Authored by
cs: Autor

en: Button
cs: Tlačítko

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Authoring information
cs: Informace o autorovi

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Leave blank for %anonymous.
cs: Ponechat prázdné pro %anonymous.

en: block
cs: blok

en: The comment will be unpublished if it contains any of the phrases above. Use a case-sensitive, comma-separated list of phrases. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc."
cs: Komentář bude skryt, pokud bude obsahovat některý z těchto výrazů. Zadejte seznam výrazů oddělených čárkou. Příklad: funny, bungee jumping, "Company, Inc."

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
cs: Formát: %time. Formát data je YYYY-MM-DD a %timezone posun časové zóny od UTC. Pokud ponecháte prázdné, použije se čas odeslání formuláře.
