Pay with a tweet (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (12 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: delete
fil: tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Author
fil: May akda

en: Confirm
fil: Kumpirmahin

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Message
fil: Mensahe

en: edit
fil: wastuhin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Updated
fil: Nabago

en: Anonymous
fil: Hindi kilala
