Pay with a tweet (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Operations
gl: Operacións

en: Author
gl: Autor/a

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Download
gl: Descargar

en: Edit
gl: Editar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Image
gl: Imaxe

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: Manage
gl: Xestionar

en: Updated
gl: Actualizado

en: Authored by
gl: Creado por

en: Button
gl: Botón

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Authoring information
gl: Información do autor

en: Authored on
gl: Creado en

en: Leave blank for %anonymous.
gl: Déixeo en branco para %anonymous.

en: block
gl: bloque

en: Token
gl: Símbolos

en: Config
gl: Configuración

en: The comment will be unpublished if it contains any of the phrases above. Use a case-sensitive, comma-separated list of phrases. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc."
gl: O comentario retirarase da publicación se contén algunha das frases de arriba. Use unha lista de frases (que distinguen mayúsculas de minúsculas) separada por comas; por exemplo: Divertido, puenting, "Compañía, Co.".

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
gl: Formato: %time. O formato da fecha é AAAA-MM-DD e %timezone é a zona horaria con respecto a UTC. Deixe en branco para usar a hora do envío do formulario.
