Pay with a tweet (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Author
he: מחבר/ת

en: Confirm
he: אישור

en: Cancel
he: ביטול

en: Download
he: הורדה

en: Edit
he: עריכה

en: Message
he: הודעה

en: Image
he: תמונה

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Manage
he: ניהול

en: Updated
he: עודכן

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Note
he: הערות

en: Button
he: כפתור

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Authoring information
he: מידע על המחבר/ת

en: Authored on
he: בתאריך

en: Leave blank for %anonymous.
he: השאר ריק עבור %anonymous.

en: block
he: בלוק

en: Token
he: אסימון

en: Config
he: קונפיג

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
he: פורמט: %time. פורמט התאריך הוא YYYY-MM-DD ו %timezone הוא ההפרש מUTC. השאירו ריק כדי להשתמש במועד שליחת הטופס.
