Pay with a tweet (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (22 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Author
hi: लेखक

en: Confirm
hi: सुनिश्चित

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Message
hi: संदेश

en: Image
hi: चित्र

en: edit
hi: संपादन करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Manage
hi: प्रबंधित

en: Updated
hi: अद्यतित

en: ID
hi: आईडी

en: Authored by
hi: लिखा गया

en: Button
hi: बटन

en: Anonymous
hi: अज्ञात

en: Authoring information
hi: संलेखन जानकारी

en: Authored on
hi: कब लिखा गया

en: Leave blank for %anonymous.
hi: %anonymous के लिये खाली छोड़ें।

en: block
hi: ब्लॉक
