Pay with a tweet (7.x-1.0) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Author
ht: Otè

en: Message
ht: Mesaj

en: Image
ht: Imaj

en: Save
ht: Anrejistre

en: Updated
ht: A jou
