Pay with a tweet (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Title
is: Titill

en: delete
is: eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Author
is: Höfundur

en: Confirm
is: Staðfesta

en: Cancel
is: Hætta við

en: Download
is: Hala niður

en: Edit
is: Breyta

en: Message
is: Skilaboð

en: Image
is: Mynd

en: edit
is: breyta

en: Save
is: Vista

en: Manage
is: Stjórnun

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: Authored by
is: Höfundur

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: Authoring information
is: Upplýsingar um höfund

en: Leave blank for %anonymous.
is: Skiljið eftir autt fyrir %anonymous

en: block
is: blokk
