Pay with a tweet (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Author
jv: Penulis

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Download
jv: Undhuh

en: Edit
jv: Sunting

en: Message
jv: Pesen

en: Image
jv: Gambar

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Authoring information
jv: Katrangan panulisan

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Leave blank for %anonymous.
jv: Kosongna waé kanggo @anonymous.

en: The comment will be unpublished if it contains any of the phrases above. Use a case-sensitive, comma-separated list of phrases. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc."
jv: Komentar ora bakal dipacak yén ngandhut tetembungan nang dhuwur iki. Bedakaké huruf gedhé-cilik, pisahānā daftar tembung nganggo tandha koma. Contoné: funny, bungee jumping, "Company, Inc."
