Pay with a tweet (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Author
ka: ავტორი

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Image
ka: სურათი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Manage
ka: მართვა

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Button
ka: ღილაკი

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Authoring information
ka: ინფორმაცია ავტორის შესახებ

en: Authored on
ka: დაიწერა
