Pay with a tweet (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Author
kk: Автор

en: Confirm
kk: Растау

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Download
kk: Жүктеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Message
kk: Хабарлама

en: Image
kk: Сурет

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: Authored by
kk: Автор

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Authoring information
kk: Авторлық ақпарат

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Leave blank for %anonymous.
kk: %anonymous үшін бос қалдыр.
