Pay with a tweet (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Author
ku: نووسەر

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Download
ku: داگرتن

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Message
ku: پەیام

en: Image
ku: وێنە

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Authoring information
ku: زانیاریی بڵاوکراوە

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Leave blank for %anonymous.
ku: ئەم خانەیە بە بەتاڵی لێگەڕێ بۆ بڵاوکردنەوە بە ناوی %anonymous.

en: block
ku: بلۆک
