Pay with a tweet (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: delete
mg: fafao

en: Operations
mg: Hatao

en: Author
mg: Mpamorona

en: Confirm
mg: Ankatoavina

en: Cancel
mg: Aoka ihany
