Pay with a tweet (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Manage
my: စီမံခန့်ခွဲရန်

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်
