Pay with a tweet (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (26 entries)

en: Title
nl: Titel

en: delete
nl: verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Author
nl: Auteur

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Download
nl: Downloaden

en: Edit
nl: Bewerken

en: Message
nl: Bericht

en: Image
nl: Afbeelding

en: edit
nl: bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Manage
nl: Beheren

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Note
nl: Notitie

en: Button
nl: Knop

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Authoring information
nl: Auteursinformatie

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Leave blank for %anonymous.
nl: Leeglaten voor %anonymous.

en: block
nl: blok

en: Config
nl: Instellen

en: The comment will be unpublished if it contains any of the phrases above. Use a case-sensitive, comma-separated list of phrases. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc."
nl: De reactie zal niet worden gepubliceerd als het één van de bovenstaande woorden of woordcombinaties bevat. Gebruik een hoofdlettergevoelige, kommagescheiden lijst van woorden of woordcombinaties. Voorbeeld: grappig, bungeejumpen, "Bedrijf BV".

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
nl: Opmaak: %time. De datumnotatie is JJJJ-MM-DD en %timezone is het tijdzoneverschil met de standaardtijd UTC. Laat dit leeg om het tijdstip van het indienen van het formulier te gebruiken.

en: The uploaded image will be displayed on this page using the image style choosen below.
nl: De geüploade afbeelding zal op deze pagina getoond worden in de hieronder gekozen afbeeldingsstijl.
