Pay with a tweet (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Author
nn: Forfattar

en: Confirm
nn: Stadfest

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Download
nn: Last ned

en: Edit
nn: Rediger

en: Message
nn: Melding

en: Image
nn: Bilete

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Authoring information
nn: Forfattarinformasjon

en: Authored on
nn: Skrive

en: Leave blank for %anonymous.
nn: La feltet vera tomt for å velge %anonymous.

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
nn: Format: %time. Datoformatet er YYYY-MM-DD og %timezone er skilnaden i tidssonen frå UTC. La dette stå blankt for å nytte tidspunktet for innsending av skjema.
