Pay with a tweet (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Title
os: Сæр

en: delete
os: схаф

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Author
os: Автор

en: Confirm
os: Афтæ у

en: Cancel
os: Аппар

en: Download
os: Рахæсс

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Message
os: Хъусинаг

en: Image
os: Сурæт

en: Save
os: Ныффысс
