Pay with a tweet (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Author
pl: Autor

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Download
pl: Pobierz

en: Edit
pl: Edytuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Image
pl: Obraz

en: edit
pl: edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Manage
pl: Zarządzaj

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Authored by
pl: Autor

en: Note
pl: Notatka

en: Button
pl: Przycisk

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Authoring information
pl: Autor i data

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Leave blank for %anonymous.
pl: Zostaw puste aby jako autor wyświetlił się %anonymous.

en: block
pl: blok

en: Token
pl: Wzorzec

en: Config
pl: Konfiguracja

en: The comment will be unpublished if it contains any of the phrases above. Use a case-sensitive, comma-separated list of phrases. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc."
pl: Odpowiedź zostanie ukryta jeśli będzie zawierała jedno z powyższych słów. Należy podać listę oddzielonych przecinkiem słów. wielkość liter ma znaczenie. Przykład: "Polityka, polityka, POLITYKA".

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
pl: Format: %time. Format daty to YYYY-MM-DD a %timezone jest obecnie ustawionym przesunięciem czasu względem UTC. Pozostawienie pustego pola spowoduje wstawienie w to miejsce czasu wysłania formularza.
