Pay with a tweet (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Author
ps: ليكوال

en: Confirm
ps: تاييد

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Edit
ps: سمون

en: Message
ps: پيغام

en: Image
ps: انځور

en: Manage
ps: سمبالونه

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Button
ps: تڼۍ

en: Anonymous
ps: ناپیژنده
