Pay with a tweet (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Download
se: Viečča fiilla

en: Edit
se: Rievdat

en: Image
se: Govva

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: Updated
se: Ođastuvvon
