Pay with a tweet (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: delete
sl: izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Author
sl: Avtor

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Download
sl: Prenesi

en: Edit
sl: Uredi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Image
sl: Slika

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Authored by
sl: Avtor

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Authoring information
sl: Podatki o avtorju

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Leave blank for %anonymous.
sl: Za %anonymous pustite prazno.

en: block
sl: blok
