Pay with a tweet (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Author
sr: Аутор

en: Confirm
sr: Потврди

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Message
sr: Порука

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: ID
sr: ИД

en: Anonymous
sr: Анонимни
