Pay with a tweet (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: delete
th: ลบ

en: Confirm
th: ยืนยัน

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Edit
th: แก้ไข

en: Message
th: ข้อความ

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Manage
th: จัดการ

en: ID
th: ไอดี

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Authoring information
th: ข้อมูลผู้เขียน

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Leave blank for %anonymous.
th: ปล่อยว่างสำหรับ %anonymous

en: block
th: บล็อค
