Pay with a tweet (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Author
ur: مصنف

en: Confirm
ur: تصدیق کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: edit
ur: ترمیم

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Anonymous
ur: گمنام
