Pay with a tweet (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (24 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: delete
vi: xoá

en: Operations
vi: Thao tác

en: Author
vi: Tác giả

en: Confirm
vi: Xác nhận

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Download
vi: Tải về

en: Edit
vi: Sửa

en: Message
vi: Thông điệp

en: Image
vi: Ảnh

en: edit
vi: sửa

en: Save
vi: Lưu

en: Manage
vi: Quản lý

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: ID
vi: Mã

en: Authored by
vi: Tạo bởi

en: Note
vi: Ghi chú

en: Button
vi: Nút

en: Anonymous
vi: Ẩn danh

en: Authoring information
vi: Thông tin tác giả

en: Authored on
vi: Viết lúc

en: Leave blank for %anonymous.
vi: Để trống cho %anonymous.

en: The comment will be unpublished if it contains any of the phrases above. Use a case-sensitive, comma-separated list of phrases. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc."
vi: Bình luận sẽ bị ẩn đi nếu chứa một trong các cụm từ trên. Nhập danh sách các cụm từ, phân biệt hoa thường và dùng dấu phẩy để ngăn cách. Ví dụ: vui vẻ, nhảy nhót, "Company, Inc."

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
vi: Định dạng: %time. Định dạng ngày YYYY-MM-DD và %timezone là múi giờ lệch với giờ UTC.
