Pay with a tweet (7.x-1.1-rc1) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Author
ast: Autor

en: Confirm
ast: Confirmar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Download
ast: Baxar

en: Edit
ast: Editar

en: Message
ast: Mensax

en: Image
ast: Imaxe

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: Updated
ast: Anováu

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Authoring information
ast: Información d'autoría

en: Authored on
ast: Autoría en
