Pay with a tweet (7.x-1.1-rc1) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Author
be: Аўтар

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Download
be: Сцягнуць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Message
be: Паведамленне

en: Image
be: Малюнак

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Manage
be: Кіраваць

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Anonymous
be: Ананім

en: Authoring information
be: Інфармацыя пра аўтара

en: Authored on
be: Дата:

en: Leave blank for %anonymous.
be: Пакіньце пустым для %anonymous.

en: block
be: блок

en: File download
be: Файл загружаецца

en: The comment will be unpublished if it contains any of the phrases above. Use a case-sensitive, comma-separated list of phrases. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc."
be: Каментар не будзе апублікаваны, калі будзе ўтрымліваць любую вышэй адзначаную фразу. Выкарыстоўвайце рэгістра-залежныя і аддзеленыя коскай фразы ў спісе. Напрыклад: смешны, "Кампанія Х", прыгаючы амартызатар.

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
be: Фармат: %time. YYYY-MM-DD — фармат даты, а %timezone — гэта часавы паяс адносна універсальнага каардынаванага часу (UTC). Пакіньце поле пустым, каб выкарыстоўваць час адпраўкі формы.
