Pay with a tweet (7.x-1.1-rc1) - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Operations
bg: Действия

en: Author
bg: Автор

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Cancel
bg: Отмени

en: Download
bg: Свали

en: Edit
bg: Редактирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Image
bg: Снимка

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Updated
bg: Обновено

en: Authored by
bg: Написано от

en: Note
bg: Бележка

en: Button
bg: Бутон

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Authoring information
bg: Информация за автора

en: Authored on
bg: Написано на

en: Leave blank for %anonymous.
bg: Оставете празно за %anonymous.

en: block
bg: блок

en: File download
bg: Сваляне на файл
