Pay with a tweet (7.x-1.1-rc1) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Operations
bs: Operacije

en: Author
bs: Autor

en: Confirm
bs: Potvrdi

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Message
bs: Poruka

en: Image
bs: Slika

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Authored by
bs: Napisao

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Authoring information
bs: Informacije o autorstvu

en: Authored on
bs: Napisano

en: Leave blank for %anonymous.
bs: Ostavite prazno za %anonymous.

en: block
bs: blok
