Pay with a tweet (7.x-1.1-rc1) - en to cy translation catalogue (20 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: delete
cy: dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Author
cy: Awdur

en: Confirm
cy: Cadarnhau

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Edit
cy: Golygu

en: Message
cy: Neges

en: Image
cy: Delwedd

en: edit
cy: golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Anonymous
cy: Anhysbys

en: Authoring information
cy: Awduro gwybodaeth

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar

en: Leave blank for %anonymous.
cy: Gadael yn wag i %anonymous

en: block
cy: bloc

en: File download
cy: Lawr lwytho ffeil
