Pay with a tweet (7.x-1.1-rc1) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: delete
el: διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Author
el: Συντάκτης

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Download
el: Λήψη

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Message
el: Μήνυμα

en: Image
el: Εικόνα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Manage
el: Διαχείριση

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Button
el: Κουμπί

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Authoring information
el: Πληροφορίες σύνταξης

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Leave blank for %anonymous.
el: Αφήστε το κενό για να μείνει το %anonymous.

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: File download
el: Λήψη αρχείου

en: The comment will be unpublished if it contains any of the phrases above. Use a case-sensitive, comma-separated list of phrases. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc."
el: Θα γίνει άρση δημοσίευσης του σχολίου εάν περιέχει κάποια από τις παραπάνω φράσεις. Χρησιμοποιήστε μια λίστα φράσεων με διάκριση πεζών - κεφαλαίων, διαχωρισμένη με κόμματα. Για παράδειγμα: αστείο, άλμα με σκοινί, "Εταιρία Α.Ε.".

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
el: Μορφότυπος: %time. Ο μορφότυπος ημερομηνίας είναι YYYY-MM-DD και %timezone είναι η απόκλιση ώρας από τη ζώνη UTC. Αφήστε κενό εάν θέλετε να χρησιμοποιήσετε την ώρα υποβολής της φόρμας.
