Pay with a tweet (7.x-1.1-rc1) - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Download
eo: Elŝutu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Image
eo: Bildo

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: ID
eo: Identigilo

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Button
eo: Butono

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Authoring information
eo: Aŭtora informo

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Leave blank for %anonymous.
eo: Lasu malplena por %anonymous.

en: block
eo: bloko

en: File download
eo: Dosiera elŝuto
