Pay with a tweet (7.x-1.1-rc1) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Author
eu: Egilea

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Download
eu: Deskargatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Message
eu: Mezua

en: Image
eu: Irudia

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Manage
eu: Kudeatu

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Note
eu: Oharra

en: Button
eu: Botoia

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Authoring information
eu: Egilearen informazioa

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Leave blank for %anonymous.
eu: Hutsik utzi %anonymous -rentzat.

en: block
eu: blokea

en: File download
eu: Fitxategia jaitsi
