Pay with a tweet (7.x-1.1-rc1) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: delete
fi: poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Author
fi: Tekijä

en: Confirm
fi: Vahvista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Download
fi: Lataa

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Message
fi: Viesti

en: Image
fi: Kuva

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Manage
fi: Ylläpidä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Note
fi: Huomaa

en: Button
fi: Nappi

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Authoring information
fi: Julkaisutiedot

en: Authored on
fi: Luotu

en: Leave blank for %anonymous.
fi: Jätä tyhjäksi käyttäjälle %anonymous.

en: block
fi: lohko

en: Token
fi: Muuttuja

en: File download
fi: Tiedoston lataus

en: Config
fi: Asetukset

en: The comment will be unpublished if it contains any of the phrases above. Use a case-sensitive, comma-separated list of phrases. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc."
fi: Kommentti muutetaan julkaisemattomaan tilaan jos se sisältää jonkin ylläolevista sanoista tai virkkeistä. Syötä listaan kirjainkoosta riippuvaisia, pilkuin eroteltuja virkkeitä. Esimerkkejä: hauska, benji-hyppy, "Yritys Oy"

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
fi: Muoto: %time. Päivämäärä on muotoa YYYY-MM-DD ja %timezone on aikasiirtymä suhteessa UTC. Jätä tyhjäksi jos haluat käyttää kaavakkeen lähetysaikaa.
