Pay with a tweet (7.x-1.1-rc1) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Author
gu: લેખક

en: Confirm
gu: ખાતરી કરો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Message
gu: સંદેશ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત
