Pay with a tweet (7.x-1.1-rc1) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Download
hy: Բեռնել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Image
hy: Նկար

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Manage
hy: Կառավարում

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Authoring information
hy: Տեղեկություն հեղինակի մասին

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Leave blank for %anonymous.
hy: Թողեք դատարկ, %anonymous -ի համար։
