Pay with a tweet (7.x-1.1-rc1) - en to km translation catalogue (22 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Confirm
km: អះអាង

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Download
km: ទាញយក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Message
km: សារ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Authoring information
km: ព័ត៌មាន​អំពី​ការ​និពន្ធ

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Leave blank for %anonymous.
km: ទុក​ទទេ​សម្រាប់ %anonymous ។

en: block
km: បណ្ដុំ

en: File download
km: ការ​ទាញ​យក​ឯកសារ

en: The comment will be unpublished if it contains any of the phrases above. Use a case-sensitive, comma-separated list of phrases. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc."
km: មតិយោបល់​នឹង​មិន​ត្រូវបាន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ​ទេ បើ​សិន​ជា​វា​មាន​ឃ្លាណា​មួយ​នៅ​ខាង​លើ​នេះ​ ។ ប្រើ​ប្រកាន់​តួ​អក្សរ​តូច​ធំ  បញ្ជី​នៃ​ឃ្លា​ដែល​បំបែក​ដោយ​សញ្ញាក្បៀស​(,) ។ ឧទាហរណ៍ ៖ funny, bungee jumping, "Company, Inc ។"

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
km: ទ្រង់ទ្រាយ ៖ %time ។ ទ្រង់ទ្រាយ​កាលបរិច្ឆេទ​គឺ YYYY-MM-DD ហើយ %timezone គឺជា​អុហ្វសិត​តំបន់​ពេលវេលា​ពី UTC ។ ទុក​ទទេ ដើម្បី​ប្រើ​ពេលវេលា​នៃ​ការ​ដាក់​ស្នើ​របស់​សំណុំ​បែបបទ ។
