Pay with a tweet (7.x-1.1-rc1) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Confirm
kn: ದೃಢೀಕರಣೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Note
kn: ಸೂಚನೆ

en: Button
kn: ಗುಂಡಿ

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: Authored on
kn: ಬರೆದ ದಿನ

en: block
kn: ಖಂಡ
