Pay with a tweet (7.x-1.1-rc1) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Save
lo: ບັນທຶກ
