Pay with a tweet (7.x-1.1-rc1) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Author
lv: Autors

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Edit
lv: Labot

en: Message
lv: Ziņojums

en: Image
lv: Attēls

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Authored by
lv: Autors

en: Note
lv: Piezīme

en: Button
lv: Poga

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Authoring information
lv: Informācija par autoru

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Leave blank for %anonymous.
lv: Lai kā sagatavotājs tiktu norādīts %anonymous, atstājiet lauku tukšu.

en: block
lv: bloks

en: Token
lv: Marķieris

en: File download
lv: Datņu lejupielāde

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
lv: Formāts: %time. Datuma formāts ir YYYY-MM-DD un %timezone ir laika joslas atšķirība no universālā koordinētā laika (UTC). Atstājiet tukšu lai kā sagatavošanas laiks tiktu saglabāts formas iesniegšanas brīdis.
