Pay with a tweet (7.x-1.1-rc1) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Author
mk: Автор

en: Confirm
mk: Потврда

en: edit
mk: промени

en: Anonymous
mk: Анонимен

en: block
mk: блок

en: File download
mk: Симнување датотеки
